TOPVAC Generalny Importer Odkurzaczy Centralnych w Polsce
Firma TopVac jest wyłącznym importerem Nuera Kanadyjskiego producenta odkurzaczy centralnych Duovac i Husky w Polsce. Marki te od ponad 40 lat dostarczają klientom najnowocześniejsze urządzenia na rynku zachowując zawsze najwyższą jakość i trwałość swoich produktów w rozsądnej cenie.
www.topvac.pl
Odkurzacze Centralne DUOVAC
45-letnie doświadczenie marki Duovac sprawiło, że stała się liderem w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań w systemach centralnego odkurzania. Priorytetem dla marki Duovac jest produkcja urządzeń, które potrafią spełnić wszystkie wymagania użytkownika.
www.duovac.pl
Odkurzacze Centralne HUSKY
Husky to marka z ponad 40-letnim doświadczeniem w projektowaniu i tworzeniu jednostek centralnych tak aby zagwarantować użytkownikowi łatwą obsługę i konserwację. Husky to pełna oferta produktów od podstawowych modeli sprzątania na sucho po jednostki z funkcją sprzątania na mokro na czele z modelem H2O z automatycznym odpływem do kanalizacji.
www.odkurzaczehusky.pl

FILTR WYLOTU POWIETRZA HEPA

Filtr ten można zastosować we wszystkich modelach odkurzaczy centralnych Duovac i Husky, gdy nie ma możliwości wyprowadzenie wyrzutu powietrza na zewnątrz budynku. Wyłapuje on 99,97% zanieczyszczeń większych od 0,3 mikrona. Stosując filtr wylotu powietrza HEPA Twój odkurzacz bedzie pracował ciszej o około 2 dB.

Posted in Polecamy on Oct 08, 2018